اتوگالری غفاری

معرفی

این شرکت در سال ۱۳۹۲ افتتاح گردید که فعالیت های فروش خودرو های داخلی و خارجی به صورت کارتکس و پلاک شده می باشد. خودرو های موجودی شامل خودروهای داخلی و همچنین برند های معروف دنیا چون هیوندا, BMW, MINI, تویوتا, کیا، رنو و همچنین محصولات شرکت همچون جک و برلیانس و هایما میباشد.

 

فعالیت ها

 

1 – فروش نقدی :

فروش خودرو های داخلی و وارداتی (خارجی) به صورت تحویل فوری به قیمت روز بازار میباشد.

 

2 – فروش به صورت اقساط (وام بانکی) :

از جمله طرح هایی می باشد که مشتریان عزیز برای خرید خودرو مورد نظر خود نیاز به تسهیلات دارند که در این راستا این مجموعه قراردادی با بانک منعقد کرده است تا درخواست کننده گان گرامی از این طرح نیز برخوردار باشند. مزیت این تسهیلات نسبت به سایر خودرو های وام دار آزاد بودن سند خودرو می باشد و همچنین برای اطلاع دقیق از میزان تسهیلات و با نماینده فروش شرکت در تماس باشید.

 

3- مضاربه خودروئی : طرح های سرمایه گذاری نیز در این راستا وجود دارد که باتوجه به سود مشارکت طی عقد قرار داد، مراحل قانونی انجام شده و طی مدت زمان معین خودرو (فقط وارداتی) تحویل مشتری میگردد. مشتریانی تمایل به شرکت در سود مشارکت دارند میتوانند به واحد فروش مراجعه نمایند تا از شرایط دقیق آن نیز برخوردار شوند.

 

4 – عاملیت فروش پرشیا خودرو ( بی ام دبلیو و مینی ) BMW و MINI

ما تمامی محصولات وارداتی شرکت پرشیاخودرو (BMW) و پرشیان خودرو (MINI) را در سبد کالای خود داریم.

 

5 – پیش فروش ماشین های سنگین:

شرکت ما نمایندگی انحصاری شایان دیزل (دافران) در استان قزوین میباشد برای شرایط پیش فروش و نقد و اقساط بلند مدت با قسمت فروش تماس بگیرید.